Moje práce vychází z níže uvedených knih, které bych rád doporučil i Vám.

Osobní rozvoj, který pomocí  7 návyků změní Váš život. Jak dosáhnout svobody a nezávislosti a přitom si splnit vše po čem toužíte.

Libor Činka

Ovládněte svůj mozek

Poslední kniha o mozku a zrychleném učení, kterou budete potřebovat. Přáli by jste si otočit kouzelným prstenem a díky tomu se snadněji učit a ovládat svůj život?

Jak si efektivně plánovat čas. Dělat to nejdůležitější a nezabývat se věcmi, které pro Vás nemají valný smysl

Stát se leaderem na základě nejnovějších poznatků o mozku. Naučit se vést své podřízené tak, že se nejen rozvíjí jejich dovednosti a schopnosti, ale také budou spokojení.

Na základě nových poznatků o mozku získáte vědomosti a dovednosti, které Vám pomůžou v každodenní činnosti. Jak zvládat neočekávané situace, jak se naučit nakládat s emocemi, s vlastním časem atd.

Co jsou emoční rovnice. Jak se naučit myslet pozitivně a získat od života to nejlepší.

Pracovat osm hodin denně? Přežitek 20. století. Naučí Vás jak využívat v pracovním dni pouze 4 hodiny Vašeho pracovního života, tak aby jste byli efektivní, výkonní a úspěšný.

Jak mít dokonalé tělo v co nejrychlejším čase? Na to Vám odpoví tato kniha

Stále se zaobíráte otázkou jak mám podnikat? Můžete zkusit tu nejjednodušší cestu. Začněte internetovým podnikáním.

Kniha „Dokonalý život“ Vám umožní nahlédnout do světa matrixu v kterém všichni žijeme. Ukáže Vám prozřít a pochopit, že život může vypadat jinak.

20. století bylo emancipací žen. 21. století je století emancipace mužů. Dochází k naprosté změně již fungujících mechanismů. Tato kniha Vám ukáže jak obstát jako muž v tomhle náročném světě.