Chcete prodat firmu?

Chcete začít podnikat, rozšířit své podnikatelské aktivity nebo výhodně investovat ? Můžete tak učinit prostřednictvím nákupu již existující, fungující a ziskové společnosti nebo firmy, kterou mají zájem stávající vlastníci prodat. Výhodou nákupu takové společnosti je, že kupujete již zaběhlý fungující subjekt, který má již něco za sebou, a nemusíte budovat vše od počátku.chamrpartnerssro_1

Nákup a akvizice fungující společnosti je také vhodný způsob, jak rozšiřovat své obchodní aktivity do nových regionů, jak získávat nové trhy a zákazníky jak na trhu, kde již působíte, tak případně na nových trzích, např. v zahraničí. Můžete takto také získat přístup k novým zajímavým pracovníkům, novým výrobkům či zákazníkům. Portfolio výhod při nákupu fungující společnosti a dopadu akvizice na Vaše podnikání může být velmi široký.

Poskytujeme také poradenství investorům nebo společnostem, které mají zájem koupit nějakou konkrétní společnost nebo firmu. Zde spolupracujeme s kupujícím takové společnosti nebo firmy na vyjednání výhodných podmínek nákupu a také snažíme kupujícího upozorňovat na případná rizika. Naše činnost prostředníka může být pro všechny zapojené strany prospěšným, zvláště pokud chcete koupit společnost, která je Vaším konkurentem.

Ve spolupráci s bankovními ústavy jsme také schopni zajistit pomoc při zajištění prostředků na financování nákupu společnosti a aktivně působit při realizaci celé transakce.

Naše služby při prodeji fungujících společností a fungujících firem poskytujeme po celé ČR, SR a Polsku.

Kontakt na 724308103

S čím Vám dále pomůžeme?

.

  • Jak se připravit na prodej firmy?
  • Jak řešit ve firmě nástupnictví?
  • Jak řešit krize ve firmě?